Gold Fuar

Gold Fuar Hakkında

Gold Fuar Markalaşma Serüveni

1998 yılında fuarcılık sektöründe hizmet vermeye başladı.

GOLD FUARCILIK 2019 yılından itibaren fuar organizasyonu da yapmaya başladı.

1998 yılından itibaren fuarcılığın farklı dallarında hizmet vermeye başlayan ve 2016 yılında Gold Fuar Stant Organizasyon Ltd. Şti. ismini almış ve sektörde büyüyerek yoluna devam etmiştir. Yıldırım Özkanlı’nın yönetimindeki Gold Fuarcılık, 2019 yılında yurtiçi fuar düzenleme belgesi alarak, tecrübeli ekibi ile fuar organizasyonları faaliyetlerine başlamıştır.

Düzenleyeceği fuar ve organizasyonlarla sektöre yenilik getirmeyi hedeflemiş, 2021 yılında Çorum Güzellik – Kozmetik Fuarı ve Antalya Beauty Life & Cosmo Hair Expo fuarlarını partner firma ile birlikte gerçekleştirmiştir.

2022 yılından itibaren Şanlıurfa’da birçok fuar organizasyonları başarıya imza atmaya hazırlanmaktadır.

Her Aşamada Kalite

Alt yapısından fuarın sonlanmasına kadar tüm süreçlerde en kalitelisini sunmak için çabalıyoruz.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Sizlerin fikir ve beklentilerine önem veriyor en doğru olanı birlikte kurguluyoruz.

İnovatif Hızlı Çözümler

Fuar süreci boyunca karşımıza çıkabilecek sorunları en kısa zamanda ve en doğru şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

NEDEN GOLD FUAR

Fuarcılık Alanında Hep İlklerin Merkez Noktası

Gold Fuarcılık Hizmetleri, yöneticilerinin çeyrek asırlık deneyim ve bilgi birikimiyle kurulmuş ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde pek çok sektörde ihtisas fuarları düzenleyen, ilklerin altına imza atan ve atmaya devam edecek olan, piyasasın en iyisi olma unvanını yakalayan bir kuruluştur.

İşinde profesyonel kadrosuyla kaliteyi kendisine ilke edinen Gold Fuarcılık, stratejik bakış açısıyla sadece Türkiye’de değil tüm dünyadaki gelişimi ve değişimi güncel olarak takip etmekte ve bu vizyonla kendisini sürekli olarak yenileyip modernize ederek müşterilerine en iyisini sunmayı ve müşteri memnuniyetini misyon olarak kabul etmektedir.